Personal

Försäljning

Mats Clewebrink, VD
Telefon: 018-18 59 45
Mobil: 070-964 00 10
E-post: mats@bilomatic.com

Erik Håkansson, Försäljningschef
Telefon: 018-18 59 43
Mobil: 070-831 05 92
E-post: erik@bilomatic.com

 

 

 

 

Tom Johnson, Säljare
Telefon: 018-18 59 47
Mobil: 070-740 06 60
E-post: tom@bilomatic.com

Lars-Göran Linder, Säljare
Telefon: 018-18 59 44
Mobil: 070-831 05 91
E-post: larsgoran@bilomatic.com

 

 

 

 

Ulf Engelhart, Säljare
Telefon: 018-12 01 45
Mobil: 070-781 87 73
E-post: ulf@bilomatic.com

Reception, ekonomi & administration


Lena Höijer, Ekonomiansvarig
E-post: lena@bilomatic.com

Gunilla Hinderson, Ekonomi / Leverans
E-post: gunilla@bilomatic.com
Telefon: 018-18 59 42

Sanna Clewebrink, Ekonomi / Reception
Telefon: 018-12 01 45
E-post: sanna@bilomatic.com

Josefin Lundell, Reception
E-post: josenfin@bilomatic.com

Kundmottagning


Mikael Åhman, Verkmästare/Kundmottagare
E-post:  mikael.ahman@bilomatic.com
Telefon: 018-12 01 45

Mattias Strand, Kundmottagare
E-post: mattias@bilomatic.com
Telefon: 018-12 01 45

Micael Sandberg, Kundmottagare
E-post: micael@bilomatic.com
Telefon: 018-12 01 45

Reservdelar & verkstad


Per Valjemyr, Servicemarknadschef
E-post : per@bilomatic.com
Telefon: 018-14 06 55 / 018-12 01 45
Fax.nr : 018-12 90 06

Alex Hammarberg, Reservdelsansvarig
E-post: reservdelar@bilomatic.com
Telefon: 018-14 06 55 / 018-12 01 45
Fax.nr : 018-12 90 06

Verkstad
Telefon: 018-12 01 45
E-post: verkstad@bilomatic.com